• Свеж
Каролини Богатства ЦК2052СН Бигл Снешко Божиќ Држач За Леплива Белешка, Голем, разнобоен

Каролини Богатства ЦК2052СН Бигл Снешко Божиќ Држач За Леплива Белешка, Голем, разнобоен

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства ЦК2052СН Бигл Снешко Божиќ Држач За Леплива Белешка, Голем, повеќебоен Држач За Леплива Нота со уметнички дела од раса специфични за бигл од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен Декоративен Држач За Леплива Белешка. Овој Држач За Леплива Белешка е од колекцијата Божиќен Снешко Каролин Богатства. Забележи! Совршен подарок за секого! Овој Држач За Леплива Белешка е нешто посебно. Уметничкото дело се додава на горниот дел од држачот за леплива нота и на дното се вклучени мала подлога од лепливи ноти. Држачот се полни со отстранување на последното парче хартија од новата подлога со столбови и лепење на таблата. Совршен подарок за сите во вашата канцеларија на работа, сите ваши пријатели на facebook, вашиот чувар на кучиња, фризер или дури и секој што може да има проблеми да се сети на сите увозни работи во животот. Направете список со намирници или оставете белешка за вашиот сопруг или сопруга. Долната табла е цврста и можете дури и да додадете магнет со големина на визит-картичка (продаден одделно) на задниот дел од таблата за да го магнетизирате држачот. Овој Држач За Леплива Белешка е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Држи лепливи белешки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне