• Свеж
Комплети За Кревети Дома Постелнина Полиестер Домашен Декор Костум За Постелнина Диносаурус Печатени Комплети За Покривање На Утешител, Близнак

Комплети За Кревети Дома Постелнина Полиестер Домашен Декор Костум За Постелнина Диносаурус Печатени Комплети За Покривање На

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

За да му помогнете на вашиот утешител да остане почист и да трае подолго, инвестирајте во украсна покривка за постелнина. Спецификација : . Ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер од микрофибер удобен, издржлив и дише, по миењето,бојата не исчезнува. Занает за печатење : 3д печатена техника за атрактивни и трајни ефекти. Нега : навлаките за Јоргани се направени со лесни за затворање скриени патенти, што го олеснува вклучувањето и исклучувањето, Машината што може да се пере без потребно пеглање. Пакетот Вклучува И Големина(Утешител и Рамни Листови не се Вклучени!!!) : . Двојна Големина 2 парчиња : . 1x прекривка за Јорган : 68 х 86 инчи/173 х 218 см. 1x Навлаки за Перници : 19 х 29 инчи/50 х 75 см. Целосна Големина 3 парчиња : . 1x прекривка за Јорган : 80 х 90 инчи/200 х 230 см. 2х Навлаки за Перници : 19 х 29 инчи/50 х 75 см. Кралицата Големина 3 парчиња : . 1xduvet капак : 90 x 90 инчи/228 x 228 см. 2х Навлаки за Перници : 19 х 29 инчи/50 х 75 см. Кралот Големина 3 парчиња : . 1xduvet капак : 104x90 инчи/228 x 264 см. 2x Pillowcases : 19 x 36 инчи/50 x 90 см. Калифорнија Кралот Големина 3 парчиња : . 1xduvet капак : 104x98 инчи/239 x 264 см. 2x Pillowcases : 19 x 36 инчи/50 x 90 см. Известување : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред Да го понудите Комплетот За Капакот на Јорганот. 2.Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот. 3.Се одликува со еднострано печатење во целосна боја на луксузна четкана полиестерска ткаенина. 4.Изграден со пријатни, но лесни премиум материјали кои се меки за допир. 5.Врзете ги аглите за да обезбедите сигурно поставување на влошката за утешител. Машина за перење со ладна вода нежен циклус и благ детергент. Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсм. Невидливиот страничен патент лесно ви овозможува да го вметнете и отстраните јорганот кога е потребно. Четирите аголни врски/куки гарантираат дека вашиот утешител останува неподвижен во капакот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне