• Свеж
Жените Завои Без Ракави Цвет Печатени Елек Врвот Повик Ремен Резервоарот Блузи

Жените Завои Без Ракави Цвет Печатени Елек Врвот Повик Ремен Резервоарот Блузи

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Жените Завои Без Ракави Цвет Печатени Елек Врвот Повик Прерамки Резервоарот Блузи. Оваа ткаенина за кошула од Резервоарот е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : Надвор Од Рамото. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 200 маици големина : С Биста : 92см/36.2" Должина : 64см/25.20" Големина : М Биста : 96см/37.80" Должина : 65см/25.59" Големина : Л Биста : 100см/39.4" Должина : 66см/25.98" Големина : XL Биста : 104см/40.9" Должина : 67см/26.38" големина : ххл Биста : 108см/42.52" Должина : 68см/26.8". Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. €Карактеристики : Жени Завои Цвет Печатени Елек Без Ракави Врвот Повик Прерамки Резервоарот Блузи. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне