• Свеж
Жените Палацо Панталони Лето Бохо Широк Нога Висок Половината Секојдневен Дневна Панталони

Жените Палацо Панталони Лето Бохо Широк Нога Висок Половината Секојдневен Дневна Панталони

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

- ✿Женски Панталони Летен Клиренс✿-. Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во 2020 година. Нашите производи се сите со висок квалитет во исто време, за да им обезбедиме на клиентите поевтини цени.За повеќе производи, можете да го пребарувате нашиот Бренд Дехолифер. ✿Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти. ✿Информации за производот : . Пол : Жени,Девојки. Материјал : Памук, Полиестер. Декорација : 2023 нов дизајн шема. Должина : Редовно/Лабаво/Витко вклопување. Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Секојдневен,Дневен, Партија. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД ✿ Материјал : женските секојдневни панталони се направени со висококвалитетна ткаенина. Мека, лесна и удобна за носење. ✿ Карактеристика : Еластичен Појас Со Врвки,лабав опуштен дизајн, удобен и супер мек. ✿Можете да ги спарите овие цврсти панталони со различни врвови на резервоари, кошули, блузи, маици, туники, сандали, патики или потпетици за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. ✿ Повод : удобните панталони се совршен избор за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, состаноци и какви било други прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. ✿ Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големина на телото(сликата лево или следејќи го описот на производот). Бохо Панталони Харем Панталони Јога Панталони За Женски Боемски Панталони За Плажа Женски Ленени Панталони Палацо Со Широка Нога Обична Лабава Жетва Еластична Половината Памучни Панталони За Плажа Панталони Ленени Панталони За Жени Лето Панталони Со Широк Струк Со Широк Струк Обични Еластични Панталони Со Палацо Панталони Со Џебови Женски Фармерки Фармерки Со Широк Струк Широк Нога Широк Јеапан За Жени Истегнете Тексас Панталони.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне