• Свеж
Компатибилен со Iphone Мини Телефон Случај И Мека Работ ) Sonic 1ОТ 10RET259

Компатибилен со Iphone Мини Телефон Случај И Мека Работ ) Sonic 1ОТ 10RET259

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Отпорен на гребење назад. Бпа бесплатен хибриден Термопластичен, Полиуретански (ТПУ) и поликарбонат (КОМПЈУТЕР) материјал, цврст поликарбонат назад, Флексибилен, Мек. Овој елегантен случај го штити вашиот телефон од гребнатини, прашина, масло и нечистотија. Има цврст грб и флексибилни страни што го олеснуваат вклучувањето и исклучувањето, со прецизно усогласени отвори на пристаништето. Лесно се облекува и соблекува што го прави забавно да имате многу случаи за сезона, расположение, пригода итн. Заштитете го телефонот од гребнатини и мали испакнатини без капаците. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе водиме како да се користи, ние ќе обезбедиме целосна наплата или замена. Можете да ги купите нашите производи без никакви ризици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне