• Свеж
Избодена слава есенцијално плетено слоеви за плетење

Избодена слава есенцијално плетено слоеви за плетење

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Оваа избледена слава е суштинска плетено слоева за слоеви е одличен врв за носење сам или за положување. Оваа Ками е удобна да се носи со својата ткаенина од памук и спандекс. Има лесен маички плетен и долга должина. Пар со омилените врвови или фармерки. Достапно во разновидни бои. Фадетирана слава есенцијално плетено слоеви за плетење Ками : 95% памук, 5% спандекс. Машинско миење ладно. Избледена слава. Ками. Тенки ленти. Долга должина. Достапно во разновидни бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне