• Свеж
Women'sенски плус големина V вратот чипка со висока ниска шифонска блуза

Women'sенски плус големина V вратот чипка со висока ниска шифонска блуза

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Womenенски плус големина V вратот чипка со висока ниска шифонска блуз е многу удобна за носење и тоа ќе биде секси чипка на врвови за жените да носат секој ден. Овој симпатичен врв е толку лесен за спарување со сè што веќе е во вашиот плакар! Фармерки, хеланки, високи потпетици и др. 100% полиестер. ЦИК цак. Долги ракави. Високо ниско ниво. Шифон. Women'sенска плус блуза. Машинско миење ладно со како бои, ладно железо. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи табела со големина на телото (во инчи) Меѓународна големина гарнир на градите гарнир на половината колк ширина на рамото1x - 44 - 37 - 46 7/8 -16 1/42 X 47 1/4 - 40 1/8 - 50 - 16 7/83x - -50 3/4 - 43 3/4 - 53 1/2 - 17 5 /8.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне