• Свеж
Моден Фустан За Ноќта На Вештерките Комплет Украсен Косплеј Забава Облечен Во Фустан

Моден Фустан За Ноќта На Вештерките Комплет Украсен Косплеј Забава Облечен Во Фустан

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Опис. Овој мрежест фустан е изработен од врвен материјал кој е еднократно и издржлив за употреба. Газа декорација фустан, изгледа толку шармантна и убава. Одлична текстура, удобна за носење. Таа е погодна за жени, девојки. Совршен избор на костими за костими. Карактеристики. - Боја : Црвена. - Материјал : Чипка Мрежа. - Големина S/3 Y : 38cm/15in (Градите);38cm/15in (Половината); 50cm/19.7 во (Должина). - Големина М/5Ј : 38см/15ин (Градите); 38см/15ин(Половината); 55см/21,7 инчи(Должина). - Големина Л/7Ј : 39см/15,4 инчи (Гради);39см/15,4 инчи(Половината); 60см/23,6 инчи(Должина). - Големина XL/9 Y : 40cm/15.5 во (Градите); 40cm/15.5 во (Половината); 65cm/25.6 во (Должина). - Големина XXL/11 Y : 40cm/15.5 во (Градите); 40cm/15.5 во (Половината); 70cm/27.6 во (Должина). - Овој производ изработен од материјал, мода и убава. - Изработен од врвен материјал кој е безбеден и издржлив за употреба. - Одлична текстура и удобна за вашата кожа. - Лесен за носење и исклучување, погоден за жени, девојки. - Со светла боја, овој костум е привлечен. - Газа декорација фустан, изгледа толку шармантна и убава. Овој производ изработен од материјал, мода и убава. Изработен од врвен материјал кој е безбеден и издржлив за употреба. Одлична текстура и удобна за вашата кожа. Лесен за носење и исклучување, погоден за жени, девојки. Со светла боја, овој костум е привлечен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне