• Свеж
Диви деца Дете Памук Кревет во Торба За Момчиња И Девојчиња

Диви деца Дете Памук Кревет во Торба За Момчиња И Девојчиња

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Слатките соништа се ветре кога вашето малечко е стуткано Во Нашата Дива Кожа 4 Парче Памук Постелнина Со Големина На Мало Дете Поставена Во Транспортно Сино За Момчиња и Девојчиња! Овој комплет вклучува еден утешител, еден вграден чаршаф, еден рамен чаршав, една навлака за перници. Утешителот има 100% памучна надворешност која е совршена за пријатни гушкања. Додека надворешноста на утешителот пука од карактер, внатрешноста е цврста, создавајќи сладок контраст. Координативниот рамен лист, вградениот лист и навлаката за перници ја врзуваат темата заедно за смел, чуден изглед што вие и вашето малечко ќе го сакате. Секој Комплет За Тодер од 4 Парчиња е дизајниран да се координира со друг декор на дивата соба. Од кадифени перници, до ковчези за играчки, до коцки за складирање, вашето малечко ќе сака да гледа како нивните омилени дизајни се појавуваат низ нивната соба. 100% памук перкале. ОЕКО-ТЕКС сертифициран. Вклучува : еден утешител, еден вграден чаршаф, еден рамен чаршав и една навлака за перници. Одговара на стандарден душек со големина на мало дете. Утешител : 43 "х 59"; Вграден Лист : 28 "Х 52" одговара на душеци до 8 "длабок памучен кревет во торба; Рамен чаршаф : 48" х 70"; Навлака за Перници : 20"х 30". 200 конец брои. Олово, бпа и фталат-бесплатно. Координира со други диви Декор. Лиценца Маслиново Деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне