• Свеж
Триптих Делакрои III

Триптих Делакрои III

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

(3) Панели од 12 x 18, врвен квалитет giclee печати на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина, мат Мармонт Хил тропски ботанички врамени уметнички отпечатоци, сет од 3 (2) панели од 12х18. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне