• Свеж
Мармонт Хил Пастелни штипки од Силвија Кук Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Пастелни штипки од Силвија Кук Рамка за печатење во сликарство

DEN 1119.84

Од стока
Во продавницата

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција на архиви од Силвија Кукпрофесиосно врамена и поставена на архивата без киселина, мат мармонт Хил „Пастелни штипки“ од Силвија Кук Рамнено сликарско печатење : врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Силвија Кук. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне