• Свеж
Интернационал Б115- Сина педијатриска мала столица за туширање за возрасни

Интернационал Б115- Сина педијатриска мала столица за туширање за возрасни

DEN 927.84

Од стока
Во продавницата

Сина столица за туширање 15 "Внатрешна ширина, за мали возрасни или педијатриски потреби 3 " близнаци, отворено предно седиште, 250 килограми тежина капацитет MJM International B115-3 Blue Pediatric / Мало стол за туширање за возрасни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне