• Свеж
Активно перфориран резервоар за полите на Avia Acive

Активно перфориран резервоар за полите на Avia Acive

DEN 527.84

Од стока
Во продавницата

Нашиот резервоар за изведба е специјално дизајниран да ве одржува кул и модерни. Дизајнирано со перфорирани испади во стратешки области за дополнителна дишење и удобност. Направено од ткаенина со мала тежина со опуштено вклопување, овој резервоар е сигурен дека ќе ве одржи кул и стилски за секое тренингот. Висок мерач на најлон/ спандекс со вртење со држач. Перфорирани детали за дишење. Криви полите за дополнително покривање. Влага ткаенина за да се оддалечи потта од кожата за да ве задржи лесни и суви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне