• Свеж
Блом Дура Кота растителна сад сад 8 Таупе

Блом Дура Кота растителна сад сад 8 Таупе

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Користете со Dura Cotta или Milano Planter за да соберете дренажа на вода. Традиционален длабок дизајн, лесен и издржлив. 8-инчниот чинијач мери дијаметар од 7-7/8-инчи со длабок 1-1/2-инчи. Пластерот се продаде одделно. Дизајн на фиоката за длабоки чинија. Тешка, издржлива и лесна пластика за поли смола. Соодветно за внатрешна или надворешна употреба во која било клима. Врвна ширина 7,75 во (x) основна ширина 6.25 во (x) висина 1,5 ин. Матната завршница е совршена за отпорност на гребнатини, нечистотија и отпечатоци од прсти. Пластична конструкција на премија поли смола и заштитена со УВ за целосна отпорност на бледнее.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне