• Свеж
Годзила Хорор Филмови 4 В 1.5 Т Железо Шие На Декоративен Лепенка

Годзила Хорор Филмови 4 В 1.5 Т Железо Шие На Декоративен Лепенка

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Нашата Иконска серија Закрпи се направени од најквалитетни материјали на пазарот! Направено Во Куќа со неверојатно внимание на деталите и врвната изработка, можете да верувате дека нашиот бренд може и ќе ги исполни вашите очекувања и исто така ќе трае со години.Ако го цените изгледот на нашата работа, ние исто така нудиме Сопствени Нарачки За нашите Извезени Закрпи И Винилни Налепници! Слободно испратете ни порака и ние ќе одговориме што е можно поскоро. Мерењата варираат од лепенка до лепенка, ве молиме наведете ги сите достапни фотографии!. Врвен Квалитет Везена Ткаенина Лепенка. Прилагодените Нарачки се Достапни за Закрпи и Винилни Налепници!. Одличен Додаток на секоја јакна/елек, капа, капа, панталони, ранец итн. Може Да се Шие или Пегла - Вклучени Се Упатства!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне