• Свеж
Силвија традиционално складирање на занаетчиство

Силвија традиционално складирање на занаетчиство

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Оваа решетка за складирање на занаетчиски wallидови со корпи е најдобриот начин да го исчистите вашиот работен простор и да се организираат вашите материјали за занаетчиство. Со три ткаени корпи за еспресо ратан за да ги ставите вашите алатки од вид и пространа полица за да ги организирате сите ваши кутии и лакови, никогаш повеќе нема да имате неуреден работен простор. Оваа решетка за складирање занаетчиство е совршено решение за секој дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне