• Свеж
Орел Клав Лазер Шарп Барел се врти, црна, големина 7, пакет

Орел Клав Лазер Шарп Барел се врти, црна, големина 7, пакет

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Сјај за риболов на риболов на орел, Lazer Sharp Slbbkxl-7 Burl Swivel помага да се спречи извртување на линијата, а Snap овозможува лесни промени во мами или линија. Црната позлатена завршница помага при употреба во свежа вода и солена вода за да се спречи корозија. Врвот обезбедува непречено привлечно дејство, дозволувајќи му на мамката слободно да се врти во водата. Големина 7. Организацијата за риболов со канџи, Lazer Sharp Slbbkxl-7 Barrel Swivel. Lazer Sharp Swivel помага да се спречи извртување на линијата, а прилепувањата овозможуваат лесни промени во мами или линија. Големина 7 . црна позлатена. Слатка вода и солена вода. Обезбедува непречено дејство на мами. Овозможува мамката слободно да се врти во водата. Модел# SLBBKXL-7.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне