• Свеж
Куп на рози од роза

Куп на рози од роза

DEN 475.04

Од стока
Во продавницата

Купот на мермер пенкало Ели Роуз е прекрасен држач за пенкало за да ги организира сите додатоци за вашата работна маса и да ја одржува вашата работна површина чиста. Тоа е завиткано во луксузна веганска кожа за да додадете софистициран допир на вашиот работен простор. Исто така, работи како држач за четка за шминка! Има инструменти за пишување, канцелариски материјали, четки за шминка и многу повеќе. Ја одржува бирото уредно и организирано. Веганска кожа. Дизајниран во Лос Анџелес. Испукан мермер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне