• Свеж
Јутуз Шон Овците Тими, Тими Овци Винил Фигура-Јутуз Шон Колекцијата Овци

Јутуз Шон Овците Тими, Тими Овци Винил Фигура-Јутуз Шон Колекцијата Овци

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Баа! Јутуз Тими Овците! Малку јагне со многу за учење кој е грст проблеми на секој чекор! Тими овцата е значаен член на стадото. Преслатко, но не толку невино како што изгледа, тој е бебешко јагне и братучед На Шон Овците. ЈУТУЗ ШОН КОЛЕКЦИЈАТА ОВЦИ : Баа! Јутуз Тими Овците! Малку јагне со многу за учење кој е грст проблеми на секој чекор! Тими е значаен член на стадото. Преслатко, но не толку невино како што изгледа, тој е бебешко јагне и братучед На Шон Овците. ЈУТУЗ ДЕТАЛНА ФИГУРА НА ОВЦИТЕ ТИМИ : со висина од 3,5 инчи, Оваа фигура На Овци Јутуз е дополнително симпатична со кафеаво плишано мече во едната рака и бебешко сино писмо во другата. ПРИЛАГОДЕНО УМЕТНИЧКО ПАКУВАЊЕ НА YOUTOOZ TIMMY : кутијата со прозорци со фигури На Youtooz е илустрирана за да ја прикаже внатрешноста на домот На Тими. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој 3,5 инчен шон винилната фигура На Овците На Тими е направена со мазен и издржлив винил за да се обезбеди долг рок на траење. ЈУТУЗ ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПАКУВАЊЕ : фигурата шон Овци бродови во мат, врежан, заштитен ракав. ПУБЛИКА : овој симпатичен Тими колекционерската фигура овци е наменета за возраст од 15 и повеќе години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне