• Свеж
Чаби Еднорог Трчање Дрво Мини Шарм Форми САМ Занает Накит - Со Дупка

Чаби Еднорог Трчање Дрво Мини Шарм Форми САМ Занает Накит - Со Дупка

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Создадете возбудливи додатоци од овие недовршени мини форми на дрво за самостојна употреба или за додавање елементи на други проекти, вклучително и како честитка, бележник и украси за ознаки за подароци, обетки, приврзоци, нараквици, домашен декор и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Можете да оставите како што е, песок за да ги отстраните трагите од изгореници, да додадете лепак и сјај за малку треперење или да додадете боја или дамка за убави шарени изгледи. Одлично за искусен занаетчија, или како забавен проект за нови занаетчии.Нашите мини дрвени занаетчиски форми се прецизни ласерски исечени од прекрасно јаворово дрво, создавајќи го тој прекрасен баран рустикален изгорен изглед. Тие се достапни во различни големини и со или без дупка. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на обликот.Материјалите за овие мини дрвени форми се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив објект Во Калифорнија за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ШАРМАНТНА ФОРМА НА МИНИ ДРВО - нашите недовршени форми на занаети од мини дрво се прецизни ласерски исечени од прекрасно јаворово дрво, создавајќи го тој прекрасен баран рустикален изгорен изглед. САМОСТОЈНИ СОВЕТИ за ЗАВРШНА ОБРАБОТКА - можете да оставите како што е, песок за да ги отстраните трагите од изгореници, да додадете лепак и сјај за малку треперење или да додадете боја или дамка за прекрасен шарен изглед. Одлично за искусен занаетчија, или како забавен проект за нови занаетчии. ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ-Создадете возбудливи додатоци од овие мини дрвени форми за самостојна употреба или за додавање елементи на други проекти, вклучително и како честитка, бележник и украси за подароци, обетки, приврзоци, нараквици, домашен декор и многу повеќе. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-прикажаните форми се достапни во различни големини и со или без дупка. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на обликот. НАПРАВЕНИ ВО САД-материјалите за овие мини дрвени форми се набавени од врвни американски компании и создадени во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне