• Свеж
Повторно воспоставена замена на кертриџот за Canon PG-240XXL 5204B Дополнително високо ниво

Повторно воспоставена замена на кертриџот за Canon PG-240XXL 5204B Дополнително високо ниво

DEN 3359.84

Од стока
Во продавницата

Заштедете уште повеќе со нашите преработени касети. Оваа листа содржи 2 5204 B001 Дополнителни црни касети со висок принос. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Канон PG 240 XXL кертриџ Кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот испорачуваат одличен квалитет за дел од цената? Нашите повторно воспоставени касети за Канон се поддржани од 100% гаранција за задоволство. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следните печатачи на HP Pixma : MG2120, MG2220, MG3120, MG3122, MG3220, MG3222, MG3520, MG3522, MG3620, MG4120, MG4220, MG4220, MG4220, MG429 2, MX479, MX512, MX522, MX532. Забележете, пакувањето на мало може да варира и оваа ставка ќе работи само со печатари купени во Соединетите држави и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. 100% задоволство и гаранција за живот. Сите касети компатибилни и преработени од LD се тестирани со квалитет за да се обезбеди долготрајна употреба и смело, живописно печатење на секоја страница. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне