• Свеж
Џунгла Тоалет Кора и Стап Позадина

Џунгла Тоалет Кора и Стап Позадина

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Создадете див рај со Кора Од Тоалет Во Џунгла и Залепете Позадина.Направете авантуристички скок во гроздобер стил и дизајн со оваа уникатна реинвенција на класичниот изглед на тоалетната позадина. Одликувајќи се со скициран изглед со молив, комплетен со животни од џунгла и тропски дрвја, Кора Од Тоалет Во Џунгла и Тапет со Стап носи уникатно чувство надвор од времето во вашата соба за неколку минути. За инсталирање, едноставно излупете ја подлогата и држете се до секоја мазна, чиста површина. Печатени на висококвалитетен винил поддржан од нашата уникатна технологија за кора и стап, отстранете ги од мазни, чисти површини за неколку секунди. Едноставно повлечете се во полни чаршафи. Одлично ЗА САМ, користете на ѕидови, мебел, електроника, апарати и уште повеќе!Нашите карактеристики на Тоалетот Во Џунглата и стапчињата за Тапети : дизајн на џунглата за скици и технологија за стапчиња брзи и лесни инсталации едноставно исечете ги на големина излупете го задниот стап на ѕидот на мазни, чисти површини загарантирани отстранливи нема да ги оштетат ѕидовите без лепливи остатоци оставени отпечатени на висококвалитетен винил20, 5 инчи широк х долг 16,5 стапки = 28,18 Квадратни Стапки Покриен Кибрит со Капка оваа Шема Има пад од 20,5 инчи или 52,07 сантиметри. 1 ролна - 20,5 инчи широк Х 16,5 стапки. Пад натпревар, 20.5 повторете. Излупете и залепете за нанесување-без вода, без паста, без неред. 100% отстранлив кора и стап позадина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне