• Свеж
Adtech Silver Designer Series Hi-Temp Mini Gun Gun, секој

Adtech Silver Designer Series Hi-Temp Mini Gun Gun, секој

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Adtech HI Temp Mini Gun Gun е совршен за мали проекти и брзи поправки! Додадете личност во вашата алатка за занаетчии â ?? Додадете малку блиц и пизаз во вашата алатка за занаетчиски производи со искра од сребро! Брзо се движите - приклучете го и очекувајте лепак да биде подготвен за употреба за само неколку минути. Заштитете ги прстите од топлина â ?? Нашиот вграден штанд помага да ги задржите прстите далеку од лепак, бидејќи се распрснува. Земи го со тебе â ?? Нашиот компактен дизајн овозможува лесно пакување за изработка на дома. Овој пиштол за лепак од 10 вати Hi Temp е совршен за мали проекти и брзи поправки. Пар со стапчиња за лепило со мини големина (дијаметар од 0,28 инчи). Ние силно препорачуваме Adtech Hi Temp, Adtech Pro Phote или Ad Tech Multi Temp лепак за лепак за најдобро искуство и резултати. Врски дрво, стакло, пластика, метал, керамика, ткаенина, природни материјали и многу повеќе. Спецификации : 10 вати 120 V го наведоа овој пиштол за лепак од 10 вати е совршен за мали проекти и брзи поправки. Пар со стапчиња за лепило со мини големина (дијаметар од 0,28 инчи). Ние силно препорачуваме Adtech Hi Temp, Adtech Pro Phote или Ad Tech Multi Temp лепак за лепак за најдобро искуство и резултати. Врски дрво, стакло, пластика, метал, керамика, ткаенина, природни материјали и многу повеќе. â? ¢ Дизајнерски серија за лепак пиштол во сребро Â? ¢ Здраво temp Â? ¢ Користете лепи за лепак со мини (дијаметар од 0,28 инчи) â? ¢ Брзо загревање â? Вотс â? ¢ 120 V Кабел Â? ¢ Врски дрво, стакло, пластика, метал, керамика, ткаенина, природни материјали и многу повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне