• Свеж
Комплет за предна сумензија на LedkingDomus компатибилен со 2005 година- Форд Бегство, Mazda Tribute, Mercury Mariner-W Контролна рака, топка спој, лента за нишање, склопување на вратоврс?

Комплет за предна сумензија на LedkingDomus компатибилен со 2005 година- Форд Бегство, Mazda Tribute, Mercury Mariner-W Контролна

DEN 575.84

Од стока
Во продавницата

Комплет за предна сумензија на Ledkingdomus компатибилен со 2005-2009 Ford Escape, Mazda Tribute, Mercury Mariner-W/Control Arm, Ball Ball, Sway Bar, Tie Rod Contembly Feature : Reverse-Engineered за да одговара на оригиналната форма на опрема и димензиите за да обезбеди директна, Беспрекорно вклопување. Висок квалитет : Собранието е запечатено од цврсто парче челик/алумиум и се електрофоретични обложени за незаменлива издржливост и јачина. Подобрување на удобноста на возењето : Пред-инсталираните гумени грмушки ефикасно помагаат во намалувањето на бучавата и вибрациите на патот, овозможувајќи ви да уживате во мазно и контролирано возење за време на свиткување и над испакнатини. Белешки за инсталација : Комплетот за суспензија мора да биде инсталиран од професионалци кои треба внимателно да ги прочитаат важните упатства прикажани на сликата. Ве молиме, тестирајте на празно подрачје пред да се вратите на патот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне