• Свеж
Сандали Жени Удобно Мода Дише Чипка Чевли Станови Обични Чевли Женски Чевли Сандали

Сандали Жени Удобно Мода Дише Чипка Чевли Станови Обични Чевли Женски Чевли Сандали

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Пол : Жени, Девојче. Горен Материјал : вештачка кожа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Отворен Прст. Пета Висок Стил : . Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 2см/0,79". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ширина НА СТАПАЛОТО : 9 См/3,5"големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 Еу : 39 цн : 250 должина На стапалото : 25 СМ/9,8" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 9,5 см/3,7"големина : 41 сад : 8,5 Велика Британија : 6,5 еу : 39,5 Цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" НОГА широк : 9,5 СМ/3,7"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,2" широк стапало : 10см/3,9" ЖЕНСКИ САНДАЛИ СО ГОЛЕМИНА 8 КЛИН. женски сандали големина 10 бело. платформа сандали жени бела лента. чевли за жени патики трендовски. женски чевли секојдневен ниска пета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне