• Свеж
Z G Работна Станица 256GB 16GB 16GB 2.2 GHz Windows Pro За Работни Станици

Z G Работна Станица 256GB 16GB 16GB 2.2 GHz Windows Pro За Работни Станици

DEN 3168.00

Од стока
Во продавницата

Без разлика што носи иднината, ќе ги имате сите перформанси што ви се потребни. Идеален за VFX и рендерирање, овој работен коњ нуди широк спектар на процесорска моќ и флексибилност за надградба на компонентите со текот на времето. Инвестирајте само во технологијата што ви треба денес и лесно надградувајте во иднина. Зголемете со широк спектар на конфигурации од единечни или двојни процесори до повеќе графички картички; аке на барајќи обем на работа со процесори со голема моќност, професионална графика и 384 GB меморија. Доживејте беспрекорни перформанси за време на графичко-интензивна работа, како што се визуелни ефекти и визуелизација на дизајнот; Напредните безбедносни карактеристики доаѓаат стандардно на секој З6. Бидете сигурни дека вашиот уред, идентитет и податоци се безбедни со безбедносен софтвер Како Hp Client Suite2 И HP Секако Почеток, првиот биос за само-лекување во индустријата со откривање на упад.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне