• Свеж
Жените Дрвени Рачни Огледало Со Рачка Бања Огледало Ѕид Монтиран Со Кука Дупка За Шминка Дома Салон Патување Употреба

Жените Дрвени Рачни Огледало Со Рачка Бања Огледало Ѕид Монтиран Со Кука Дупка За Шминка Дома Салон Патување Употреба

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Опис r. r. рачното огледало за шминка со ergономски дизајн и соодветна должина обезбедува свилено и удобно чувство на зафат. Лесен за носење и употреба, тоа е џебно огледало за шминка, модно и практично. Совршена тежина и големина за да ја однесете каде и да одите.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Каки.р. - Материјал : Дрво.Р. - Големина : Прибл. 28, 5х15, 3х1см.р. - дрвеното огледало за шминка има совршена тежина и големина за да се вклопи во вашата торба - оди секаде каде што одите! Чувствувајте се прекрасно додека ја проверувате шминката во јавност!р. - рачката соonomономски дизајн и соодветна должина обезбедува свилено и удобно чувство на зафат . р. - површината е изработена од мазно огледало со висока дефиниција без изобличување или нејасност.Рамката е изработена од еколошки супериорно природно дрво, без мирис и поздраво за човекот од другите материјали.р. - Рачното огледало е одлично за Суета Шминка За патување Во домашен салон.- Рачно огледало во комбинација со огледалото на работната површина, рачното огледало може да ви помогне да изгледате совршено со секој детал и агол што се грижи.р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Дрвеното огледало за шминка има совршена тежина и големина за да се вклопи во вашата торба - оди секаде каде што одите! Чувствувајте се прекрасно додека ја проверувате шминката во јавност!. Рачката соonomономски дизајн и соодветна должина обезбедува свиленкасто и удобно чувство на зафат. Површината е изработена од мазно огледало со висока дефиниција без изобличување или нејасност.Рамката е изработена од еколошки супериорно природно дрво, без мирис е и поздрава за човекот од другите материјали. Рачно огледало е одлично За Суета Шминка Дома салон Патување Употреба. Рачно огледало во комбинација со огледалото на работната површина, рачното огледало може да ви помогне да изгледате совршено со секој детал и агол за кој се грижите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне