• Свеж
Safetboy Стандард Точка Бургундија Се Повлече Клупата Безбедносен Појас Комплет За Почетокот На Автомобили 1900 - - Ремени

Safetboy Стандард Точка Бургундија Се Повлече Клупата Безбедносен Појас Комплет За Почетокот На Автомобили 1900 - - Ремени

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Врзете Се Со Стил во Вашите Рани Автомобили 1900-192! Тешки оем стил ткаенина, и CAD дизајн обезбедува вашата безбедност секој пат кога ќе се закопча! Safe Tboy користи само најквалитетни компоненти за да обезбеди долг век на траење на непречено и безбедно работење. Секој појас нуди уникатен дизајн со лесно ослободување за да се обезбеди беспрекорна работа. Специјално дизајниран за употреба Во Вашите Рани Автомобили 1900-192! Ова е најновата технологија и во некои случаи доградбата на понова технологија во постари автомобили може да бара мали модификации. Поддржан Од Ограничен живот . Карактеристики стандарден Безбедносен Појас На Клупата за Повлекување од 3 Точки Китеви Должност Конструкција Екстра Дебела Веб - Страница Лесно Ослободување Притискање На Копчето за инсталирање и употреба 3 Ремени Компатибилност : Рани Автомобили 1900 - 1927спецификации боја : Бургундиматеријал : Полиестерн број На Поени : 3број На Ремени : 3тежина : 1,8 фунти - ШКУ : hffmn428688 Saffetboy Стандард 3 Точка Бургундија Се Повлече Клупата Безбедносен Појас Комплет За Почетокот На Автомобили 1900-1927-3 ремени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне