• Свеж
од првите најважни сили Спајт Сипи Куп, мл., 2-пакет

од првите најважни сили Спајт Сипи Куп, мл., 2-пакет

DEN 159.68

Од стока
Во продавницата

Продолжете со патот на вашето бебе кон независно пиење со првите најважни работи од страна на Nuk Hard Spout Sippy Cup. Неговиот отпорен на залак е дизајниран да му помогне на вашето дете да пие самостојно. Купот има уникатен вентил за контрола на проток што гарантира дека е 100% протекување и докажување на истурање. Плус, чашата со 10-унца Sippy е лесен за чистење и доаѓа во светли, разиграни дизајни. Тешките чаши за плукање имаат 4 дела за миење : Надворешниот прстен, плукачот, 100% силиконски вентил и чашата. Отпорен на залак, подигнат плука за лесно пиење, промовирање на безбедно, независно пиење. Загарантирано 100% протекување и докажано протекување и докажување на истурање. Уникатниот вентил за контрола на проток го олеснува пиењето на детето. БПА-без и безбедна машина за миење садови. 10 мл. Сипи чаши во пакет од 2; Возраст 12 милиони+; Бојата може да варира.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне