• Свеж
А. Т. 9 - Чаша Алуминиумски Шпорет-врвот, Жолта

А. Т. 9 - Чаша Алуминиумски Шпорет-врвот, Жолта

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

9 чаша шпорет-врвот еспресо творецот. Зајдисонце Жолто. Вкупно редизајн на класичниот италијански кафемат. Достапно во 3 бои отпорни на топлина, тенџерето има долна челична плоча за да ја означи линијата на пламенот за да не го изгори кафето. Внатрешната комора за вода е обложена со површина обложена за да се спротивстави на промена на бојата и таложење на калциум. Гумената заптивка е заменета со долготраен силикон од 300 степени. Врвот е јасен за да го видите циклусот на подготовка. Алуминиумско тело. Произведено Во Италија. LAP1073 Карактеристики 180 Степен отпорни на топлина заврши. Обложениот котел го елиминира калциумот. Контрастни рачки во боја. Долг живот силиконски заптивка. Слика прозорец дисплеј кутија. Тип на производ : шпорет еспресо творецот. Материјал На Телото : Пластика/Метал. Основен Материјал : Метал. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 12". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 10". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 9". Вкупна Тежина На Производот : 2 килограми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне