• Свеж
Започнете Дома Декор 2080-0808-FL во. Мекост-Печатење На Платно

Започнете Дома Декор 2080-0808-FL во. Мекост-Печатење На Платно

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Мекост-Печатење На Платно Додадете допир на боја за да му дадете живот на вашиот дом со платнени отпечатоци. Дајте личност во секоја просторија што ја сакате. Ниту еден декор не е комплетен без нивниот завршен допир. Каде и да ги ставите, нема негирање дека ќе станат фокусна точка на вашиот внатрешен дизајн. Карактеристики подготвени за закачување, не се потребни алатки хардвер за Закачалки за платно претходно инсталиран на рамката пигментирано мастило на платно завиткано во галерија 100% Рачно Изработени Спецификации Дизајн : Мекост Големина : 8 х 8 инчи.Материјал : Памучно И Полиестерско Платно Испружено на Дрвена Рамка Примарен Уметнички Материјал : Платно : Структура На Квадратна Рамка : Завиткано Платно : Хоризонтална И Вертикална Тежина : 1,45 фунти - СКУ : BGENI3009 Започнете Домашен Декор 2080-0808-FL279 8 x 8 инчи. Мекост-Печатење на Платно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне