• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Сина кокошка паѓа cvnp платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка ликовна уметност Сина кокошка паѓа cvnp платно уметност од Курт Шафер

DEN 1067.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Сина кокошка паѓа cvnp“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : Сценски и пејзажи. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне