• Свеж
1-парчен стол за јадење, минималистички столчиња за јадење во Аукфа, златен метал од средниот век, столче за рака, тапацирани кадифени трпезариски столици за домашн?

1-парчен стол за јадење, минималистички столчиња за јадење во Аукфа, златен метал од средниот век, столче за рака, тапацирани

DEN 3311.84

Од стока
Во продавницата

Овој стол за јадење на Aukfa со златна железна рачка во задниот дел и нозете во стилот на топката, овој стол за јадење создава ретро, ​​но модерна опција до вашата трпезарија. Столот за подлога со висока густина на пена со појавување со кадифени ниски раце ви обезбедува Удобно и освежувачко искуство за јадење. Добро дизајнираниот стол ќе ве направи полесно да се чувствувате релаксирачки. Овој ергономски грб со кривата ќе ви го прегрне грбот секогаш кога ќе седите на седиштето. Карактеристики : Столчиња за јадење во средината на век Се чини дека е трендовски да се фати гроздобер во последните денови. Тогаш ќе биде добар избор да го окупирате своето старо училиште, само со ова столче. Со злато-како железо рачка во задниот дел и нозете во стилот на топката, ова столче за јадење создава ретро, ​​но модерна опција до вашата трпезарија. Кадифе столчиња за рака на столчето за подлога со висока густина, совпаѓање со кадифени ниски раце, ви овозможуваат удобно и освежувачко искуство за јадење. Додадете го ова пријатно седење во вашата трпезарија, студиска соба, дневна соба и многу повеќе со ова ретроспективно столче. Ергономскиот дизајн добро дизајниран стол ќе ве направи полесно да се чувствувате релаксирачки. Овој ергономски грб со кривата ќе ви го прегрне грбот секогаш кога ќе седите на седиштето. Покрај тоа, дојдете со мека подлога во секоја нога, не грижете се да го изгребете подот со какво било движење. Лесна дебелина на перничето на седиштето на собранието : 3,9 инчи; Длабочина на седиштето : 18,9 инчи; Седиште до подот (вклучително и седиште) : 17,7 инчи. Забелешка : Кадифето може да изгледа поинаку под одредено осветлување. Поради својата рефлексивна природа, оваа боја може да изгледа полесна или потемна врз основа на светлината во вашиот дом. Ве молиме слободно контактирајте не доколку има проблеми. Тежина и димензии : Севкупна димензија на производот Димензија на столче : 22.2x19.7x32.7inch (LXWXH) Длабочина на седиштето : 18.9inch Седиште до подот : 17.7inch Дебелина на перница : 3,9inch Детална димензија на производот : Погледнете го бројот на сликата со големина на пакетот : 1 пакет Димензија и тежина : Ве молиме, повикајте се на спецификацијата Севкупна тежина : Секоја столица нето тежина : 17,9 bs Тежина капацитет : Чаир Тежина Капацитет : 220 bs Спецификации : Производ за јадење стол за јадење, 1 пар (1 Во една кутија) Боја : Сива ткаенина+ Собрание на златна база Потребно е : Да Потребни се дополнителни алатки : Сите алатки Вклучени Известување : 1 、 Управно мерење е користено, може да има разумна грешка. 2 、 Предметите може малку да се разликуваат од фотографијата во однос на бојата, како резултат на осветлувањето или приказот на вашиот монитор, 1-парчен стол за јадење, минималистичките столчиња за јадење на Аукфа, столчето за златна метална база од средината на век, тапацирани со кадифени столици за домашна соба за домашна соба, сива боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне