• Свеж
Активна маица за изведба на долги ракави на Расел и Големи мажи, до големина 5xl

Активна маица за изведба на долги ракави на Расел и Големи мажи, до големина 5xl

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени, поставени, активни! Маицата за изведба на Расел е супер мека и тотално удобна благодарение на опуштената фит и праска. Оваа маичка прави одличен основен слој, но исто така работи добро самостојно за салата или пошироко. Влакната ткаенина и ткаенината Intellifresh помага да го задржите вашиот сув, удобен и мирис без мирис. Исклучиво на. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги со манжетни за патеки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж со делумна еластична; ткаенина за влага со интелигенција, па останувате Фен, ладилник и без мирис подолго. Машка маица за изведба на долги ракави од Расел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне