• Свеж
Елегантна удобност Нарина колекција чипка за кревети за кревети, капка на конец египетски квалитет, софистициран дизајн за гроздобер изглед- лесна грижа и отпорна

Елегантна удобност Нарина колекција чипка за кревети за кревети, капка на конец египетски квалитет, софистициран дизајн за гроздобер

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Елегантна удобност 1-парчиња чипка на креветот, софистициран дизајн за гроздобер изглед. Луксузен 1500 броење на нишки египетски квалитет со пријатно чувство и мазно ткаење . дајте му на вашата спална соба гроздобер преуредување со нашата елегантна удобна чипка прашина. Достапно во различни големини и зачудувачки неутрални бои за да одговараат на вашиот дизајн на ентериер. Овие меки и безвременски здолништа со кревети се дизајнирани со уредни плети со чипка за чиста завршница. Одликувајќи се со материјал што се спротивставува на дамки и целокупната долготрајна природа. Совршено за оние што сакаат да ги сокријат нозете во креветот и рамката за кревети, како и складирање под кревет. Нашиот пад од 15 инчи ќе обезбеди сите несовршености да останат скриени. Спарете го со нашите елегантни додатоци за постелнина, како што се комплети за листови, дувчиња, перници и многу повеќе. Упатства за нега : Не бели. Машинско миење ладно со како бои на нежен циклус. Tumble Dry Sway за да избегнете оштетување на здолништето во креветот. Ако се грижи правилно, ова здолниште во кревет ќе остане меко и без брчки за наредните години. Големина на здолништето на креветот- Нашето целосна чипка на креветот ќе измери 54 ”x 75” со капка прилагодена од 15 инчи за софистициран и гроздобер изглед.Винтиџ стил- разгалете се со прекрасно елегантно здолниште со кревети за удобност. Нашата безвременска прашина ќе донесе допир на елеганција на вашиот дизајн на ентериер.Премиум изградба и останува на место- треба да биде издржлив и да се подобри само по секоја употреба. Нашата ткаенина отпорна на брчки ќе обезбеди финиш без железо, што ќе ви овозможи да го земете здолништето на креветот од вашиот фен до вашиот кревет без никакви брчки. Ставете помеѓу вашиот душек и пролетта на кутијата за да го ажурирате декор на спалната соба. Нашите здолништа во креветот се совршени за да ги скриете нозете во креветот, рамка за кревет и под складирање во кревет . Овие предиво од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат вткаени во премиум ткаенини, а потоа претрпуваат дополнително четкање за да се постигне бујниот, ултра Мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина. Лесна, ефикасна ефикасна грижа : Тие се исто толку меки како 1500 броење на конецот египетски памук и издржлив од највисокиот памук за броење на конецот. Неговите ултрафинирани предива и ткаење кои се отпорни на избледени, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење суво на тивок оган сè што ви треба за да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба, одржувајќи мазна, отпорна на брчки што само се подобрува со времето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне