• Свеж
Вентура С 10. заклучување на спиралниот кабел

Вентура С 10. заклучување на спиралниот кабел

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Спиралниот кабел за заклучување на Вентура С 10,18 е одлично, прифатливо заклучување на клучот. Доаѓа со калем дизајн, капаче за прашина и држач за прицврстување. Вентура С 10.18 Заклучување на спиралниот кабел : Интегриран заклучување на кабелот за клучеви. 10мм x 6 'и доаѓа на глава картичка. Темно транспарентно куќиште за да спречите гребнатини на вашиот велосипед. Вклучува капаче за прашина за да се спречи нечистотијата да се затне заклучувањето. Вклучува држач за клип за прицврстување на вашата рамка или седиштето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне