• Свеж
Халмарк Дизни Моана и Пуа Функо Поп

Халмарк Дизни Моана и Пуа Функо Поп

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Додадете малку забава на празниците со овие украси за новогодишна елка на Моана и ПУА. Комплетот на две украси на младиот морски војагер и нејзиното милениче PUA PUA има стилизирање на потпис на намалена верзија на вашиот омилен поп на Дизни Функо! дизајни. Орнаменти на Халмарк се одличен начин за одбележување на хоби, животни настани и индивидуални интереси за забава, спорт и многу повеќе. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Тежина на производот : 0,29 bs Додадете забава на празниците со овие белег на Божиќни украси на Моана и ПУА. Сет на две украси стилизирани како намалени верзии на потпис Дизни Функо Поп! Дизајни . Одлична идеја за Божиќни подароци за fansубителите на филмот „Моана“ „Моана“ и Функо! колекционерски часови . Орнаменти од смола се карактеризираат со прилози за закачалка . Вклучува : Две украси за новогодишна елка . Големина Приближно : (Моана) 2.25 x 3,29 x 1,71 (PUA) 1,73 x 2.05 x 1.18.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне