• Свеж
14к жолто злато женско 20 Дијамант исечен отворен кабелски ланец ѓердан со мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог

14к жолто злато женско 20 Дијамант исечен отворен кабелски ланец ѓердан со мерач и ознака за квалитет на заклучување на јастог

DEN 2992.00

Од стока
Во продавницата

Суптилен, но сепак елегантен ланец, овој женски жолт ѓердан од 14 килограми го доловува едноставниот раскош на современиот дизајн за секојдневно носење. Овој дизајн на кабел со отворен дијамант совршено ја опфаќа елегантната мода што може да ја надополни секоја облека од вашиот избор. Високо полирано, овој прекрасно изработен спорт на ланци лесен за обезбедување на заклучување на јастог, придружено со нејзината квалитетна ознака. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато. Femaleенски. Жолто злато.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне