• Свеж
Девојче девојче со краток ракав Активен Раглан Тее

Девојче девојче со краток ракав Активен Раглан Тее

DEN 311.84

Од стока
Во продавницата

Чувајте ја на најсовремената мода со забавно девојче за девојче за бебиња за бебиња со кратки ракави со кратки ракави Активна Раглан Те. Направете го лесно да се облекувате вашето мало девојче за еден ден надвор, или дури и за играње! Супер симпатична и лесна за носење, оваа Раглан Теј ќе ја направи вашата девојка да се чувствува забавно и самоуверено во секој ден во неделата! Ова парче е машинско миење и прави да се соберат облеката беспрекорна. Вашата ќерка ќе ги сака сите бои и отпечатоци што ги нудиме. Измешајте и совпаѓајте се со друга облека за мали деца Garanimals за лесно облекување! Garanimals е бренд за микс и облека за бебе и дете и е достапна исклучиво на и. Garanimals Бебе дете Девојче Краток ракав Активен Раглан Те : .

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне