• Свеж
Меморијален накит на ѓердан за кремирање на Анавија, водоотпорен челик од пепел, урн со бесплатен комплет за инка и кадифена кутија за накит

Меморијален накит на ѓердан за кремирање на Анавија, водоотпорен челик од пепел, урн со бесплатен комплет за инка и кадифена

DEN 251.04

Од стока
Во продавницата

Нашите парчиња накит за кремирање се опремени со прекрасна кутија за накит со потписи на Velvet Anavia до и ланец вклучен без дополнителни трошоци со секое купување. Нашиот накит доаѓа спакуван во кадифена кутија за накит, подготвена за подарок. Секој ѓердан може да се наполни со еден од комплетите за инка на Анавија лоциран во табулаторот Додатоци. Приврзоците можат да бидат исполнети со мали количини на предмети (т.е. кремирање пепел, сушени цвеќиња, парфеми, миленичиња коса, песок, прашоци или течности) по ваш избор. Целиот наш накит за кремирање е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот накит е загарантиран да не избледи или да оцрни со текот на времето и е хипоалергичен што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за правење на нашите производи, тие ќе траат цел живот. Направено од 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик . Големина на приврзокот : 1,18 ″ x0.98. 20 " + 2" синџир на змии. Ова парче накит е совршено за да се споменат и запомните вашиот сакан најдобар пријател додека ги чувате засекогаш близу до срцето со овој ѓердан за кремирање . способни да држат мала количина кремирана пепел, сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса и парфем. Вклучува бесплатна комплет за инка и кадифена кутија за накит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне