• Свеж
Примарна сребрена сребрена сребрена лисја на овален шкаф со кабелски ланец на Форзантина

Примарна сребрена сребрена сребрена лисја на овален шкаф со кабелски ланец на Форзантина

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Прекрасна овална шкаф што ќе направи одличен додаток на секоја колекција. Изработено од родиум позлатена сребро, овој овален шкаф има прекрасен дизајн на лисја што ќе го привлече вниманието на сите и има 12.3x18.mm овални во облик на две фотографии по ваш избор. Заврши со висок лак за прекрасен сјај што никогаш нема да оди досадно. Овој шкаф вклучува 18-инчен пролетен ринг-затворач Форзантина кабелски ланец. Стерлинг Сребрена Метална Боја : Белиот пакет со димензии на кауција : 31,65мм x 20,5mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmopenshollows 2-12.3x18.4mm овален облик на фотосејр пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци за подароци .Locket земја на потекло : Хонг Конгхајн Земја на потекло : Италија Стерлинг сребро 26мм лисја на лисја овален шкаф : направен во стерлинг сребро18 “Стерлинг сребрен синџир-полирана завршница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне