• Свеж
Градник за мазна дефиниција на Ultimo

Градник за мазна дефиниција на Ultimo

DEN 319.04

Од стока
Во продавницата

Редефинирајте ја удобноста со овој свилен, мазен градник. Изработена со мазна ткаенина, со совршен спој на мат и сјај на рабовите на чашата, овој градник има широки удобни ленти и ексклузивна функција за зачувување на грбот. Затоа, кажете за испакнатини и прифаќаат елегантна удобност со широкиот опсег на долна облека на Ултимо. Широки крилја. Назад измазнување. Четкани ленти за грб. Кука и око на перница.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне