• Свеж
Колегиумски пациглип Универзален држач за цуцла, црвена, бела и сина, 1-броја

Колегиумски пациглип Универзален држач за цуцла, црвена, бела и сина, 1-броја

DEN 241.92

Од стока
Во продавницата

Добијте зафат на тој цуцла! Booginhead Pacigrip е стилски универзален клип за цуцла, кој е компатибилен со сите типови на пацифија и сочини, вклучително и мали играчки и заби. Задебелени и класични обрасци се дизајнирани со рака во куќа за шик, функционално парче кое нуди мир на умот и изгледа симпатично. Силниот затворач на Пацигрип нема да се повлече, но сепак е нежно на облеката. Сите бебиња имаат предност на цуцлата, а универзалната јамка за прицврстување на Pacigrip ви овозможува да го користите цуцла по ваш избор, да се интегрирате беспрекорно во вашиот секојдневен живот! Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Не е вклучен цуцла. Возраст 0-36 месеци. Универзална јамка на држачот на цуцлата се придава на сите цуцници. Безбедно затворач со мазни, заоблени рабови е нежно на облеката. Вртено полиестер, метал без олово и олово. Совршено за мали играчки и заби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне