• Свеж
Garanimals Baby Baby Boys Car Print Tee Tee Tee

Garanimals Baby Baby Boys Car Print Tee Tee Tee

DEN 311.84

Од стока
Во продавницата

Проверете ги овие бои! Земете памучен памук за бебе од Гаранималс. Зачудувачките, шарени отпечатоци го истакнуваат изгледот на вашето момче и го гледа како дополнително симпатично. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Сите шарени отпечатоци. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Момчињата на момчињата печатиле долги ракави од Гаранималс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне