• Свеж
Текстурирана кошула со текстуриран маж и голем маж со маж и голема машка маичка

Текстурирана кошула со текстуриран маж и голем маж со маж и голема машка маичка

DEN 303.68

Од стока
Во продавницата

Gentletleman Wear Claid и оваа кошула со текстурирани копчиња од Georgeорџ е совршен додаток на вашата гардероба. Со класична карирана шема и долги ракави, оваа кошула има мека завршница и може да се залепи или неоткрие за разноврсност и опции за стилизирање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи предно затворање на копчето M. Шири јака. Долги ракави. Карирана шема. Мека завршница. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Карирано копче до кошула за мажи од Georgeорџ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне