• Свеж
Карат Лабораторија Создаде Моисанит Дијамант Пасијанс Ангажман Свадба Ветување Прстен ВО 14к Розово Злато Над Стерлинг Сребро -4.5

Карат Лабораторија Создаде Моисанит Дијамант Пасијанс Ангажман Свадба Ветување Прстен ВО 14к Розово Злато Над Стерлинг Сребро

DEN 2320.00

Од стока
Во продавницата

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно,ќе Ви се допадне Оваа Лабораторија Од 1 Карат 6,5 ММ Создаде Свршенички Прстен За Свршувачка Со Дијамантски Пасијанс Моисанит Во 14к Розово Злато Над Сребро(Боја Г-Х,Јасност ВВС1, 1 Цттв)-4,5. Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Лабораторија Создаде Моисанит Дијамант сјае посветла од дијамант или било кој друг скапоцени камења и никогаш нема да се уморни од гледањето на искра од сите агол! Моисанитот е поцврст и нема да чипира толку лесно или да ја изгуби брилијантноста толку брзо што ќе го направи добар избор за купувачите кои бараат одличен накит по разумна цена. Овој Свршенички Прстен За Венчавки Со Пасијанс од 6 Краци за Жени е направен Со 14к Розово Злато Над Сребро, што овозможува убавината на Синтетичкиот скапоцен Камен Од Моисанит навистина да блесне. Ова Создаде Свадбен Прстен За Годишнината Од Моисанит Дијамант се волшебен, без напор изглед што ќе го сака. Скапоцен КАМЕН : Лабораторија Со Тркалезно Сечење ОД 6,5 ММ Создаде Дијамант Моисанит Со Јасност НА VVS1, Боја На Дијамант Моисанит : G-H, Поставување : Тип На Поставување Од 6 Краци, Вкупна Тежина На Карат : 1 Карат (Cttw), Многу добар Крој, Печат со 925. Ние правиме прилагодена големина според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Совршен подарок : Овој Дијамантски Прстен Создаден Од Моисанит е подарок за секоја пригода, како што се подарок за роденден, подарок за денот на вљубените, денот на Мајката, свршувачка, ветување, празник Божиќ, нова година блинг, костим, свадба, годишнина, подароци за жени, подароци за мама, подароци за свекрва, подароци за сопруга, подароци за ќерка, подароци за тетка, вкусни убави деликатни подароци за најдобра пријателка, баба, сестра, Девојки, Тинејџери И Така Натаму. Исто така, одговара за секоја пригода како секојдневно носење дома и канцеларија. Одлични Услуги На Клиентите : целиот Наш Моисанит Создаде Дијамантски Прстен за жени пристигнува со кутија за подароци. Ако нешто не е во ред со нашиот производ, ве молиме оставете ни порака, ние се стремиме да ги решиме сите проблеми за вас со големо задоволство! WAL-CSR82367-MOI-RSL-4.5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне