• Свеж
Туреклос Плетенка Ѓердани Гроздобер Девојка Јака Синџир Чокери Танц Моден Накит Персонализирани Додатоци За Подароци

Туреклос Плетенка Ѓердани Гроздобер Девојка Јака Синџир Чокери Танц Моден Накит Персонализирани Додатоци За Подароци

DEN 159.20

Од стока
Во продавницата

Опис : Пластичен материјал : ткаените ѓердани се направени од пластика, која е отпорна на гребење, лесна, не е лесна за пукање или деформација.Уникатен : ѓерданот со плетенка има панк и гроздобер стилови, лесен за совпаѓање со фустани за забави, костими за изведба и многу повеќе.Одговара на различни прилики : чокерот за приврзоци е погоден за забави, состаноци, клубови, одмори, фази и секојдневна употреба.Специјален подарок : панк ѓерданите се совршени подароци за девојчиња и момчиња на родендени, празнични настани, годишнини, дипломи итн.Комплет од 12 : ѓерданите со јака доаѓаат со 12 парчиња во комплет, погодни за девојчиња и жени од различна возраст.Спецификација : Материјал : Пластика, Смола.Големина (Обем) : Прибл. 50см/19.68 инчи.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 12 Парчиња Нараквици. Специјален подарок : панк ѓерданите се совршени подароци за девојчиња и момчиња на родендени, празнични настани, годишнини, дипломи итн. Уникатен : ѓерданот со плетенка има панк и гроздобер стилови, лесен за совпаѓање со фустани за забави, костими за изведба и многу повеќе. Комплет од 12 : ѓерданите со јака доаѓаат со 12 парчиња во комплет, погодни за девојчиња и жени од различна возраст. Одговара на различни прилики : чокерот за приврзоци е погоден за забави, состаноци, клубови, одмори, фази и секојдневна употреба. Пластичен материјал : ткаените ѓердани се направени од пластика, која е отпорна на гребење, лесна, не е лесна за пукање или деформација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне