• Свеж
Западен Мичиген Универзитет Наследство Алумни Врамени Литографија

Западен Мичиген Универзитет Наследство Алумни Врамени Литографија

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Ова Е Кампусот Слики литографија врамени Во Наследство Рамка. За оние кои бараат модерен изглед без висок сјај нашата Наследна рамка со својата темна, богата, сатинска завршница е предодредена да стане класика за сите времиња. Западен Мичиген Универзитетот Наследство Алумни Рамка Литографија : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне