• Свеж
Насловна Суштина Sw Удар Крило Акцент Стол, Повеќе Бои

Насловна Суштина Sw Удар Крило Акцент Стол, Повеќе Бои

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Привлечен дизајн кој ќе стане централен дел од вашата соба, овој стол не штеди на стилот или удобноста. Потребно е склопување на ногата. Почетна Суштина Ch Своп Крило Акцент Стол, Повеќе Бои : 1 Акцент Стол : 27.5"В х 34.5"Д х 41.625"Х.Седиште : 8.5"В х 20.5"Д х 19"Х. Раце : 21.65"В х 24"Х. Предна Нога Врв : 1.97"В х 1.97"Х. Предна Нога Дното : 1.38"В х 1.38"Х. Висина На Предната Нога : 7.68". Врв на задната Нога : 1.97"W x 1.77" H. Дното На Задната Нога : 1.77"W x 1.38"H. Висина На Задната Нога : 7.87". Капацитет на тежина : 250 фунти. Состав На Рамка : Изберете Дрвени Предмети И Иверица, Бреза Дрво Нога. Црна Ноар Дрво Заврши. Состав На Ткаенина : 36% Вискоза, 34% Памук, 30% Полиестер. Отстранлива Перница : Пена Со Висока Густина. Самото Место Е Чисто.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне