• Свеж
Флеш Мебел Бразос Серија 3-Парче Челик Стакло Двор Маса И Стол Во Собата, Сива

Флеш Мебел Бразос Серија 3-Парче Челик Стакло Двор Маса И Стол Во Собата, Сива

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Надворешната стаклена маса има дизајнерски брановиден изглед, но е мазна на допир за да ги одржува предметите на ниво. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Комплет за јадење на отворено идеален за вашиот ресторан, бистро, двор на палубата или сончева соба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне